Logowanie:
Szukaj:
Twój koszyk jest pusty
- Historia (57)
- Język niemiecki (0)
- Język rosyjski (0)
- Matematyka (63)
- Muzyka (18)
- Plastyka (12)
- Przyroda (39)
- Religia (0)
Płatności
Bestseller
"Bajki polskie" W książce zebrano te opowieści baśniowe, które wywodzą się z polskich ziem. Dzieci znajdą tu opowieść o panu Twardowskim, Złotej kaczce, królu Popiele, Waligórze i Wyrwidębie, Świteziance, szewczyku Dratewce, Warsie i Sawie oraz kwiecie paproci.
7,99
Bestseller
"Franklin i Boże Narodzenie" Zbiór przeróżnych zabaw edukacyjnych, kolorowanek i prostych zadań tematycznie związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Książka zawiera 30 naklejek z postaciami i przedmiotami znanymi z opowieści o żółwiu Franklinie, a także przepis na cynamonowe grzanki.
6,90
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
ABC smyka Pakiet PROMOCJA!
Dostępność: 48 h
Wydawnictwo: Mac Edukacja
Autor
ISBN
978-83-7873-260-0
Oprawa
karton
Format
21,0 x 29,7 cm
Rok wydania
2013

ABC smyka Pakiet (2013)


      
     ABC smyka jest kontynuacją Przedszkola trzylatka i Przedszkola czterolatka. ABC smyka proponujemy dla dzieci pięcioletnich i sześcioletnich w rocznym przygotowaniu przedszkolnym. Autor ABC smyka - Wiesława Żaba-Żabińska jest również współautorem publikacji dla klas 1-3, co gwarantuje doskonałe przygotowanie dzieci w rocznym przygotowaniu przedszkolnym do udanego startu w kolejny etap edukacji - edukację wczesnoszkolną. W skład pakietu wchodzą 4 karty pracy, wyprawka dla dziecka, poradnik dla rodziców Zatańcz ze mną. Karty pracy - 4 części: każda po 96 stron przygotowuje dzieci do nauki czytania, pisania, liczenia na odwrocie każdej karty pracy ćwiczenia grafomotoryczne nawiązujące tematycznie do kart pracy - w całym pakiecie 192 karty z ćwiczeniami grafomotorycznymi. Wyprawka zawiera: wycinanki wypychanki, litery alfabetu liczmany cyfry figury geometryczne trzy kolorowe koperty do przechowywania liter alfabetu i innych elementów wyprawki. Zatańcz ze mną: Pierwszy na rynku poradnik skierowany przede wszystkim do rodziców dzieci 5- i 6-letnich. Stanowi zbiór zabaw i ćwiczeń, głównie muzycznych, zachęcajacych rodziców do wspólnych zabaw z dzieckiem. Do publikacji dołączona jest płyta CD z nagraniami piosenek i fragmentami melodii spełniających określone zadanie muzyczne. Korzyści, jakie przynoszą wspólne zabawy muzyczno-ruchowe to: rozwój percepcji słuchowej i rozwój poczucia rytmu, ale przede wszystkim wzajemny kontakt dziecka z rodzicem daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i miłości, uczy je szacunku, delikatności i sprawia wiele radości. Całość publikacji zapakowana jest w funkcjonalną teczkę z gumką, która może być doskonałym miejscem na przechowywanie prac wykonywanych w przedszkolu.

Cena
Ilość
99,90
110,00
Galeria
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Jan Brzechwa
"Brzechwa dzieciom" W tym tomiku najpopularniejsze wiersze Jana Brzechwy m.in. Samochwała, Kłamczucha, Na straganie, Entliczek-pentliczek, Kaczka-dziwaczka, Sójka, Opowiedział dzięcioł sowie, Szelmostwa lisa Witalisa i wiele innych uroczych wierszy. Trudno sobie wyobrazić, żeby tej książki zabrakło w domu, w którym są dzieci. Nigdy dotąd książka ta nie doczekała się równie przemyślanej i bogatej szaty graficznej.
Seria ENCYKLOPEDIA jest doskonałą skarbnicą wiedzy, która pozwala młodym czytelnikom kształtować i rozwijać naukowe podejście do otaczającego świata.
praca zbiorowa
Wszystkim 4-latkom polecamy zeszyty edukacyjne z naklejkami z serii "Książeczka-torebeczka". Dzieci znajdą tu różnorodne zadania – liczne labirynty, historyjki obrazkowe oraz ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość. Sympatyczni bohaterowie książeczek zachęcają do...
Marta Dvorak
Są miasta olśniewające już na pierwszy rzut oka. Urodę innych odkrywa się powoli, zagłębiając się w labirynt uliczek i zaułków. Turystów przyciągają do nich ryneczki i place, cukierkowe domki, monumentalne kamienice, tajemnicze zamczyska, wytworne pałace, świątynie wielu
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
.
Więcej w dziale Rabat i sprzedaż hurtowa
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj
się z nami pod podanym numerem
telefonu. Nasi konsultanci czekają
pon - sob. w godz. od 10.00 do 20.00
Śledź nasz kanał RSS lub dopisz się
do naszej listy mailingowej..
© Książki dla dziecka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie KQS.store. Designed by Michał 'av' Wierzbicki - rozryw.com